DÁRKY PRO VÁS KE STAŽENÍ ZDARMA

Každá maminka si zaslouží být zahrnuta dárky. Proto pro Vás neustále tvoříme nové dárečky jen tak, pro radost. Sledujte novinky pod #budenasvic na Instagramu nebo Facebooku, ať Vám nové dárky neuniknou.

E-BOOK ZDARMA OD TEREZY LERCH DAVÍDKOVÉ

DESET KROKŮ K ÚSPĚŠNÉMU KOJENÍ

Asi určitě jste už slyšela tuto větu: "Kojení je přeci přirozená věc, takže to půjde zcela automaticky!" Ano, částečně to je určitě pravda, ale i o kojení je dobré si něco včas přečíst. Věděla jste třeba, že  je dobré se na něj připravit už v průběhu těhotenství? A víte jak? Mnoho rad a zkušeností se dozvíte v 10 krocích v našem e-booku který napsala Tereza Lerch Davídková, naše lektorka online kurzu BUDE NÁS VÍC.

E-BOOK ZDARMA OD TEREZY LERCH DAVÍDKOVÉ

10 TIPŮ JAK ZVLÁDNOUT ŠESTINEDĚLÍ

Myslíte si, že porod máte za sebou a teď už Vás nemůže nic zaskočit!? Nepodceňujte období šestinedělí, maminky mají na sebe obrovské nároky a očekávání, ale i jejich tělo a mysl si musí na novou roli zvyknout. Které úkoly můžete delegovat dále? Co si připravit už během těhotenství? Jakou péči si zajistit a jak se z toho hlavně nezbláznit se dozvíte v našem stručném a přehledném e-booku!

E-BOOK ZDARMA OD TEREZY LERCH DAVÍDKOVÉ

10 TIPŮ JAK NA TĚHOTENSKÉ NEVOLNOSTI

Dvě čárky na těhotenském testu neznamenají jen pozitivní období plné odpočinku a nákupů pro miminko. Často jsou bohužel doprovázeny i mnoha nevolnostmi, které mohou toto krásné období lehce zkomplikovat. Proto jsme si pro Vás připravili 10 tipů které Vám můžou v této nelehké situaci pomoc.

SAMOLEPKY BUDE NÁS VÍC ZDARMA

ORIGINÁLNÍ TĚHOTENSKÉ NÁLEPKY

Každá maminka si zaslouží prostor jen tak pro sebe. Pro zachycení krásných chvil, kdy se děťátko stane její propojenou součásti. Protože bychom si přáli, aby uchování těchto okamžiků bylo stejně jedinečné jako Vaše mateřství, připravili jsme Vám originální autorské nálepky od nadané malířky Veroniky Daňkové. Všechny důležité chvíle těhotenství si tak můžete navždy pamatovat díky těmto samolepkám třeba v diáři nebo vzpomínkové knize. Po vytištění si je vystřihněte a nalepte dle libosti. Plná verze na Vás čeká jako bonus k zakoupenému kurzu. K dispozici i anglická verze.

Těhotenské samolepky
těhotenský scrapbooking

KARTIČKY BUDE NÁS VÍC ZDARMA

AUTORSKÉ MILNÍKOVÉ KARTIČKY

Až budete za pár let listovat ve fotoalbu a vzpomínat na jedinečné okamžiky těhotenství a mateřství, určitě Vám krásu té chvíle znásobí tyto milníkové kartičky. Talentovanou umělkyní Veronikou Daňkovou jsou speciálně navržené pro BUDE NÁS VÍC, abyste si mohla své vzpomínky uchovat originálním způsobem. Vaše chvíle zachycené na fotkách, tak můžou být  doplněné tímto krásným provázejícím prvkem. Kartičky stačí pouze vytisknout, vystřihnout a vytvářet dekorativní prvky ve fotoalbu dle fantazie.